Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Studiuj za granicą w ramach programu Erasmus+ i zdobądź międzynarodowe doświadczenie 

Dokumenty aplikacyjne na wyjazd na studia w semestrze zimowym 2021/2022 należy składać w terminie do 30.04.2021

Trwa rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ do wybranej uczelni partnerskiej dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Wydziału Nauk Medycznych. Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 30.04.2021 r. w Biurze Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie lub uzupełniając formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.erasmus.pwsz.nysa.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bwm@pwsz.nysa.pl.

Lista dokumentów rekrutacyjnych: https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,462

W ramach pakietu 12 miesięcy mobilności z programu Erasmus+ każdy student PWSZ w Nysie może ubiegać się o wyjazd na studia lub praktyki zawodowe. Na każdy miesiąc wyjazdu za granicę otrzyma dofinansowanie od 400 do 700 Euro w zależności od wybranego kraju docelowego. Stawki dofinansowania dostępne na stronie https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,461.

Posiadając niekorzystane miesiące mobilności w ramach programu Erasmus+ pod koniec studiów każdy student może także aplikować o wyjazd na absolwencki staż zawodowy. Wyjazd tego typu może się odbyć w ciągu jednego roku od ukończenia studiów, a jego długość jest wliczana do łącznego czasu trwania mobilności na poziomie studiów pierwszego stopnia, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja na wyjazdy absolwenckie odbywa się na ostatnim roku studiów przed obroną pracy. 

Wydział Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2021    kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK