Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nad Jeziorem Nyskim promowali bezpieczne wakacje

Studenci Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej COR uczestniczyli w Pikniku „Z nami bezpiecznie". Akcja skierowana była głównie do rodziców dzieci i miała na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach i nie tylko. Stanowisko PWSZ w Nysie zostało zorganizowane w ramach działań promocyjnych kierunków ratownictwo medyczne oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, którzy chcieli nauczyć się lub przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy oraz dowiedzieć się do czego służy np. walizka kryminalistyczna. Merytorycznych informacji udzielali dr Ireneusz Barziej z Wydziału Nauk Medycznych oraz mgr Dariusz Bednarz z Wydziału Nauk o Bezpieczeństwie.

Nasi studenci kolejny raz wykazali się profesjonalizmem i zaangażowaniem w podnoszeniu poziomu wiedzy oraz umiejętności wśród mieszkańców i turystów w zakresie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych.

Głównym organizatorem pikniku była Opolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a jednym ze współorganizatorów była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie.

Wydział Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2021    kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK