Kontrast:

KontaktAktualności wydziałowePracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - ARCHITEKTURA

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nagroda "Zielonego Feniksa" dla prof. Bogusława Szuby

W ramach XII Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki przyznano doroczne nagrody "Zielonego Feniksa". Wśród wyróżnionych jest dr hab. inż. arch. Bogusław Szuba z Wydziału Nauk Technicznych, wykładowca na kierunku architektura PWSZ w Nysie. Nagrodę przyznano za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetycznych.

W bieżącym roku ze względu na pandemię COVID 19 nie odbyła się uroczysta gala XII Ogólnopolskiego Festiwalu Ekoenergetyki w Opolu. Wręczenie nagród odbędzie się w późniejszym terminie.

Listę wyróżnionych i ich prezentacje opublikowano na stronie internetowej: http://www.festiwal-ekoenergetyki.pl 

Statuetka „Zielonego Feniksa” jest przyznawana corocznie począwszy od 2009 roku. Uroczyste wręczenie nagrody odbywa się w czasie gali w ramach Festiwalu Ekoenergetyki. Statuetka przyznawana jest w następujących kategoriach: za zasługi we wspieraniu i upowszechnianiu idei ekoenergetyki, za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetycznych oraz za całokształt osiągnięć w rozwoju polskiej ekoenergetyki.

Prezentacja prof. Bogusława Szuby

Wydział Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:   
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK