Kontrast:

KontaktAktualności wydziałowePracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Technicznych - ARCHITEKTURA

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szkolenie z programu 3dsMax

Pracownicy Wydziału Nauk Technicznych z kierunków architektura oraz informatyka wzięli udział w szkoleniu z programu 3dsMax, który posiada dla użytkowników bogaty zestaw elastycznych narzędzi do tworzenia najwyższej klasy projektów. Szkolenie odbyło się w ramach projektu POWER 3.5 realizowanego na naszej Uczelni, zdobywania przez kadrę i studentów nowych kompetencji dostosowanych do rynku pracy.

Program 3ds Max pozwala na tworzenie wysokiej jakości wizualizacji architektonicznych, modelowanie wnętrz i obiektów. Program pozwala na tworzenie animacji i efektów wizualnych, przydatnych w pracy architektów i informatyków.

Wydział Nauk Technicznych - kierunek architektura, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:   
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK