Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

7 lipca br. mury uczelni opuścili kolejni trenerzy personalni!!! 

W dniu 7 lipca br. odbył się egzamin dyplomowy dla studentów kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka. Egzamin przygotowała mgr Ewa Szura, prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej oraz dr n. med. Małgorzata Dalewska. Po raz pierwszy egzamin odbył się w nowo powstałej pracowni motoryczności. Składał się z części teoretycznej, w której studenci losowali 6 pytań z zakresu psychologii, treningu i żywienia. W drugiej części w strojach sportowych studenci mieli do zaprezentowania 3 losowo wybrane  zagadnienia z zakresu treningu. Komisji egzaminacyjnej przewodniczyła Pani Profesor Alicja Głębocka. 

Skład Komisji:
dr n. med. Małgorzata Dalewska
dr n. med. Marta Misiarz
dr n. o zdr. Roman Palacz
mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski
mgr Grzegorz Kulik.

Gratulujemy pomyślnego zdania egzaminu. 

Specjalne gratulacje należą się absolwentowi Filipowi Styrczowi, który ukończył studia z najwyższą średnią :) 

Wszystkim życzymy wielu sukcesów w życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym.

Film - wywiad Panem Łukaszem Kabelisem - Szostakowskim, wykładowcą PWSZ w Nysie, trenerem przygotowania motorycznego:

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK