Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Trenerzy na szkoleniu Medical Fitness moduł I i II

Trenerzy z Nysy chcą być najlepsi!!!!!!!! Poznają tajniki medycznego treningu sportowego szkoląc się u Radosława Wyleżucha w ramach Medical Fitness moduł I i II. 

Mgr fizjoterapii AWF Katowice, były fizjoterapeuta Kadry Narodowej seniorów w stylu klasycznym w Polskim Związku Zapaśniczym, terapeuta manualny MT, instruktor sportu specjalności kulturystyka oraz trener personalny, trener przygotowania motorycznego, terapeuta metody P-DTR, kierownik Oddziału Rehabilitacji w Sanatorium Uzdrowiskowym „Malwa" w Ustroniu oraz fizjoterapeuta prowadzący prywatną praktykę leczniczą „Fizjomaximus". Trener personalny w największych klubach fitness w Warszawie Holmes Place, Cityfit, Core Fitness. Był wykładowcą Terapii Manualnej i Anatomii na Podkowiańskiej Wyższej Szkole Medycznej w Podkowie Leśnej, aktualnie na kursach dla trenerów i fizjoterapeutów w Bodyshaping Academy w Katowicach. 

Informacje przekazane na szkoleniu pozwoliły nam poznać najważniejsze założenia procesu prewencji urazów, pracy po przebytych urazach i w najczęstszych dysfunkcjach oraz umiejętnie zastosować metody fizjoterapeutyczne w treningu, a także nauczyły merytorycznego układania planu rehabilitacji w treningu siłowym oraz treningu motorycznym, pod kątem powrotu do uprawiania określonej dyscypliny. Wszystkie informacje zostały przedstawione od ogółu do szczegółu co sprawiło, że każdy z uczestników posiadł bogaty pakiet teorii i wiedzy niezbędnej w procesie planowania treningu medycznego. W materii szeroko rozumianego "Medical Fitness" najistotniejsza jest praktyka, więc każdy z uczestników podczas zajęć nauczył się przeprowadzić trening medyczny dla poszczególnych dyscyplin, indywidualnych potrzeb klienta, pacjenta, czy też zawodnika.

Poruszane zostały również kwestie związane z najczęściej popełnianymi błędami w treningu medycznym.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK