Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Student psychofizycznego kształtowania człowieka, Mateusz Łabys MISTRZEM!!!

Udany start studentów w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych , które odbyły się odbyły się w Supraślu. PWSZ w Nysie reprezentowało 12 studentów, 6 kobiet i 6 mężczyzn. Zawody były rozgrywane na kilku dystansach. Studentki miały do pokonania dystans 3 km lub 6 km natomiast studenci mierzyli się z 4,5 km lub 9 km.

Mateusz Łabys zajął 29 miejsce w kategorii OPEN, a wśród PWSZetek był niepokonany zdobywając złoty medal. Opiekunem grupy był Pan mgr Adam Wrona.

Gratulujemy!!!! Dziękujemy!!!

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK