Kontrast:

KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Jak worki bułgarskie to tylko z MISTRZEM!!!

Miniony weekend był dla Trenerów z Nysy bardzo pracowity i owocny Kiedy jedni reprezentowali Uczelnię na AMPach w biegach przełajowych pozostali szkolili się z MISTRZAMI. Szkolenie z wykorzystania worków bułgarskich. Prowadzący to 18 krotny Mistrz Polski w Armwrestlingu oraz Vice Mistrz Europy i brązowy medalista Arnold Classic Mariusz Grochowski.

Worki bułgarskie jako element pracy trenera personalnego. Poznaliśmy wszystkie zasady pracy w workiem a także system ćwiczeń z workami. Dowiedzieliśmy się jak wykorzystać worki bułgarskie w treningu indywidualnym jak i grupowym.

To był super czas!!!

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK