Kontrast:

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego podsumowała działalność

Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie kadencji 2019-2021 odbyła swoje ostatnie posiedzenie w wersji hybrydowej (część osób przybyła na miejsce, a część połączyła się zdalnie za pośrednictwem platformy MS Teams). Podczas spotkania podsumowano działalność Samorządu oraz wręczono podziękowania za aktywną działalność.

W spotkaniu uczestniczyli m.in.: Rektor PWSZ w Nysie, prof. Przemysław Malinowski, Prorektor ds. studenckich i dydaktyki, prof. Mariusz Kołosowski, Prorektor ds. nauki i rozwoju, prof. Tomasz Drewniak oraz zdalnie Przewodniczący Forum Uczelni Zawodowych PSRP - student Kewin Lewicki (PWSZ Chełm). Wygłosili oni przemówienia oraz podziękowali studentom za zaangażowanie, którym się wykazywali w tracie współpracy.

Po oficjalnym sprawozdaniu kadencji przez Sekretarza Pawła Dymowskiego, Przewodnicząca Martyna Ryś-Lignowska wręczyła oficjalne podziękowania Władzom Uczelni, Przewodniczącemu FUZ PSRP oraz członkom URSS kadencji 2019-2021 za zaangażowanie w wspieranie rozwoju Samorządu Studenckiego PWSZ w Nysie.

Ponadto Przewodniczący FUZ PSRP Kewin Lewicki obiecał odwiedzić PWSZ w Nysie w najbliższych tygodniach oraz spotkać się z Władzami Uczelni, wykładowcami i studentami.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik