Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Oferta stypendialna dla kierunku finanse i rachunkowość

Zrealizuj wyjazd na studia w ramach programu Erasmus+

Skorzystaj ze swojego pakietu 12 miesięcy mobilności i zgłoś się do 30.04.2021 na wyjazd na studia na semestr zimowy 2021/2022 do wybranej uczelni partnerskiej 

Trwa rekrutacja na wyjazdy na studia w ramach programu Erasmus+ do wybranej uczelni partnerskiej dla studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych. Dokumenty aplikacyjne należy składać do dnia 30.04.2021 r. w Biurze Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie lub uzupełniając formularz zgłoszeniowy on-line na stronie www.erasmus.pwsz.nysa.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy bwm@pwsz.nysa.pl.

Lista dokumentów rekrutacyjnych: https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,462

W ramach pakietu 12 miesięcy mobilności z programu Erasmus+ każdy student studiów stacjonarnych lub niestacjonarnych PWSZ w Nysie może ubiegać się o wyjazd na studia lub praktyki zawodowe. Na każdy miesiąc wyjazdu za granicę otrzymasz dofinansowanie od 400 do 700 Euro w zależności od wybranego kraju docelowego.

Stawki dofinansowania w ramach programu Erasmus+ dostępne są na stronie https://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=6,67,0,0,-1,461.

Jeśli kończysz niebawem studia i posiadasz niekorzystane miesiące mobilności w ramach programu Erasmus+ możesz także aplikować i wyjechać jako absolwent na staż zawodowy. Wyjazd tego typu może się odbyć w ciągu jednego roku od ukończenia studiów, a jego długość jest wliczana do łącznego czasu trwania mobilności na poziomie studiów pierwszego stopnia, na którym student został zakwalifikowany na wyjazd. Rekrutacja na wyjazdy absolwenckie odbywa się na ostatnim roku studiów przed obroną pracy. 

 

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK