Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Egzaminy dylomowe studentów stacjonarnych

W dniu 21 czerwca 2021 odbyły się egzaminy dyplomowe studentów stacjonarnych kierunku finanse i rachunkowość. Wszystkie obrony odbyły się na terenie Uczelni.

Praca licencjacka na kierunku finanse i rachunkowość pozwala w praktyce wykorzystać wiedzę, którą studenci otrzymali w ramach studiów. Tematyka prac przedstawionych podczas tegorocznych obron dotyczyła między innymi analizy finansowej przedsiębiorstw, analizy rynku kredytowego czy zagrożeń jakie niesie za sobą bankowość mobilna. Jak co roku bronione prace na kierunku finanse i rachunkowość prezentowały wysoki poziom merytoryczny i niejednokrotnie stanowiły ważne źródło informacji dla jednostek w nich analizowanych. Promotorami prac były: dr inż. Danuta Seretna-Sałamaj prof. PWSZ w Nysie, dr inż. Adriana Halikowska, dr Joanna Szczepańska, dr inż. Marta Targowicz.

 

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym, mając nadzieję, że wiedza i kompetencje, jakie uzyskali podczas studiowania na kierunku finanse i rachunkowość w PWSZ w Nysie staną się podstawa do dalszego rozwoju zawodowego.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK