Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Egzaminy dylomowe studentów niestacjonarnych

W dniu 21 czerwca 2021 poza studentami studiów stacjonarnych swoje egzaminy dyplomowe złożyli również studenci studiów niestacjonarnych kierunku finanse i rachunkowość. Wszystkie obrony odbyły się na terenie Uczelni.

Podobnie jak w przypadku studentów stacjonarnych bronona przez nich praca licencjacka to zastosowanie w praktyce wiedzy, którą studenci nabyli w ramach studiów na kierunku finanse i rachunkowość. Promotorami prac były: dr inż. Danuta Seretna-Sałamaj, prof. PWSZ w Nysie i dr inż. Adriana Halikowska.

 Wszystkim absolwentom składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym, mając nadzieję, że wiedza i kompetencje, jakie uzyskali podczas studiowania na Wydziale Nauk EKonomicznych w PWSZ w Nysie staną się podstawa do dalszego rozwoju zawodowego.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK