Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Agnieszka Juodis.

Od 2013 roku pracuję w Belvedere w Edible Oils Limited jako kierownik zmiany produkcji. Edible Oils Limited to część firmy Princes Group, która należy do przedsiębiorstwa Mitsubishi.

W moim przypadku studia na PWSZ przyczyniły się do poznania interesujących ludzi, wymiany doświadczeń, realizacji marzeń oraz budowanie relacji zawodowych i prywatnych, które procentują przez całe życie.

Studenci Instytutu Finansów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez przynależność i udział w pracach Koła Naukowego BONUS.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK