Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Beata Michalik.

Pracuję jako główna księgowa w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głuchołazach oraz w Stowarzyszeniu Rozwoju Wsi Jarnołtówek.

PWSZ w Nysie to Uczelnia godna polecenia. Poziom nauczania wysoki. Wykładowcy wymagający, ale równocześnie potrafiący rzetelnie i jasno przedstawić tematy wykładów. Po ukończeniu studiów licencjackich na PWSZ w Nysie na kierunku Finanse i Rachunkowość bez problemów przechodzi się kolejny etap studiów. Uczelnia w Nysie charakteryzuje się wysoką kulturą zarówno nauczania jak i organizacji.

Polecam studiowanie na PWSZ w Nysie.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK