Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam Jolanta Baka.

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie Instytut Finansów.

Obecnie pracuję na stanowisku referent ds. kadrowych w firmie, która kompleksowo zaopatruje placówki oświatowe w pomoce dydaktyczne oraz meble szkolne na terenie całego kraju, jak również za granicą.

Z perspektywy czasu z pewnością stwierdzam, że studia na PWSZ w Nysie Instytut Finansów były dobrym wyborem. Wysoki poziom nauczania, świetnie przygotowana kadra, a do tego przyjazna atmosfera, która tworzy idealne warunki studiowania.

Studia na PWSZ to nie tylko szansa na zdobycie szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej ale także możliwość współpracy z wykładowcami, którzy stale podnoszą kwalifikacje, zarażają pasją i zapałem. Warto przy tym wspomnieć, że są osobami bardzo otwartymi dla studentów, których traktuje się tutaj jako równorzędnych partnerów do dyskusji.

Gorąco polecam PWSZ w Nysie Instytut Finansów, studia na tym kierunku dadzą Ci szansę na rozwój i zdobycie atrakcyjnej pracy w przyszłości.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK