Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Pawłowski Krzysztof.

Obecnie pracuję w Urzędzie Gminy Pakosławice na stanowisku Kierownika Referatu Rozwoju Gospodarczego.

Studiować w PWSZ w Nysie na Instytucie Finansów, to zaszczyt dla ludzi, którzy wiedzą, czego żądać od życia po otrzymaniu dyplomu otwierając dla Nich drzwi wielu firm szukających ludzi odważnych i kreatywnych.

Wykłady na PWSZ w Nysie są prowadzone profesjonalnie przez kadrę wykwalifikowanych wykładowców w sposób ciekawy a przede wszystkim efektywny. Zdobytą wiedzę z pewnością wykorzystamy w wielu dziedzinach nie tyko z zakresu Rachunkowości.

PWSZ w Nysie jest zdecydowanie dominującą Uczelnią w woj. Opolskim nowoczesna infrastruktura, dobre położenie szkoły oraz profesjonalnie wyposażone sale laboratoryjne pozwalają w pełni wykorzystać te atuty do poszerzenia wiedzy.

Zdecydowanie i z pełną świadomością polecam PWSZ w Nysie.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK