Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Marlena Jakubowska

Od 2014r. pracuję w Legrand Polska Sp. z o.o. na stanowisku księgowej. Legrand Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu, Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym.

Studia na PWSZ w Nysie (Instytut Finansów) to możliwość zdobycia szerokiej wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości, dzięki wykwalifikowanej kadrze wykładowców. To co wyróżnia Uczelnię to bardzo dobrze wyłożona teoria, równocześnie wykorzystywana podczas praktycznych ćwiczeń i laboratoriów, ale przede wszystkim przyjazne i wyrozumiałe podejście prowadzących do studenta.

Zaraz po uzyskaniu dyplomu bez problemu udało mi się zdobyć pracę w jednej z wrocławskich Kancelarii Rachunkowych, gdzie pracowałam podczas kontynuacji studiów magisterskich. Śmiało mogę przyznać, że zarówno w poprzedniej pracy jak i na obecnym stanowisku bazuję na wiedzy zdobytej na PWSZ w Nysie.

Zdecydowanie polecam PWSZ w Nysie i kierunek Finanse i Rachunkowość. Dzięki praktycznej wiedzy zdobytej podczas studiów na tej Uczelni w przyszłości bez problemu uda Wam się zdobyć atrakcyjne zatrudnienie.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK