Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Monika Mierzwa

Pracuję w prężnie funkcjonującym biurze rachunkowym na stanowisku Referentki ds. księgowych i kadrowo-płacowych.

Ukończone już studia na PWSZ były inwestycją, która zaowocowała atrakcyjną pracą oraz dała możliwość zdobycia szerokiej wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu finansów i rachunkowości. Od razu po studiach, bez problemu, podjęłam pracę w bardzo dobrym Biurze Rachunkowym.

Swoje sukcesy zawdzięczam PWSZ w Nysie, w którym to wyspecjalizowana i w pełni szanowana kadra wykładowców, również przez inne uczelnie w Polsce, pozwoliła nabyć wielką wiedzę, użyteczną do dnia dzisiejszego. Profesorowie są wyrozumiali, posiadają bogatą wiedzę i przekazują ją w umiejętny i ciekawy sposób. Spotkałam tu wspaniałych wykładowców (nie tylko na moim instytucie Finansów), którzy okazali mi wiele wsparcia i życzliwości zarówno podczas mojej nauki, jak i po jej ukończeniu.

Sama lokalizacja w centrum miasta umożliwia sprawne dotarcie na Uczelnię.

Sądzę, że studia na tej uczelni są niezbędne dla tych, którzy pragną się rozwijać świadomie oraz efektywnie. Większość moich znajomych, również absolwentów, uważa, że wiedza zdobyta podczas studiów w wysokim i bardzo wysokim stopniu jest pomocna w obecnie wykonywanej pracy.

Szczerze i w pełni polecam studia na PWSZ w Nysie.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK