Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Marcin Trzaska
i jestem absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość na PWSZ Nysa.

Obecnie pracuję w dziale przewozów PKS w Kłodzku S.A., co pokazuje, że świat finansów wykorzystany jest w prawie każdej dziedzinie życia, a ukończenie tych studiów nie oznacza tylko pracy w księgowości. Różnego rodzaju analizy, ćwiczenia i praca w Excelu podczas 3 lat studiów bardzo przydaje się w codziennych obowiązkach w pracy.

Dzięki bardzo dobremu przygotowaniu praktycznemu i teoretycznemu podczas „nyskich studiów” mieliśmy znacznie łatwiejsze zadanie na studiach magisterskich na Politechnice Opolskiej, które ukończyłem z wyróżnieniem. Tak więc system pracy na PWSZ Nysa na wydziale Finansów stwarza duże możliwości dalszego rozwoju naukowego i zawodowego. Z czystym sumieniem mogę polecić przyszłym studentom Nyską Uczelnię!

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK