Kontrast:

KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nazywam się Tobiasz Staffa

Jestem absolwentem kierunku finanse i rachunkowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych w PWSZ w Nysie. Dokładnie ukończyłem specjalnośś rachunkowość i kontrola finansowa. Już w czasie studiów dzięki programowi studiów miałem możliwość rozpoznania rynku pracy poprzez odbywanie płatnych praktyk w biurze rachunkowym. Pracowałem tam jako księgowy, gdzie zdobyłem praktyczne doświadczenie. To właśnie dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy nie miałem problemu ze znalezieniem dobrej pracy w naszym regionie.

Studia na PWSZ w Nysie dały mi rzetelną wiedzę teoretyczną i praktyczną, która jest niezbędna do wykonywania pracy księgowego. Po drugie miałem tu możliwość rozwijać swoje zainteresowania, poprzez działalność w kołach naukowych „BONUS” oraz „Symfonia”.

Dzięki przygotowaniu praktycznemu i teoretycznemu podczas studiów na PWSZ mieliśmy wraz z koleżankami znacznie łatwiejsze zadanie na studiach magisterskich na WSB we Wrocławiu. Szczerze polecam tę uczelnię przyszłym studentom.

Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK